Ikka veel see seadus

Kooseluseadus tekitas lärmi ja tekitab siiani nende hulgas, kes on tõsimeeli selle vastu. Mina isiklukult olen poolt, kahekäega poolt ja loomulikult on kõigill oma õigus arvamust avaldada. Täpselt samamoodi on kõigil õigus elada täpselt nii nagu ta ise tahab, täpselt sellega, kellega ise tahab.

Ei mina ega ükski teine tavakodanik ei ole Jumal nagu ka need “siniverelised” seal Toompeal ei ole Jumalad, et öelda kellelegi ja näidata näpuga, keda armastada ja keda mitte, kellega võib koos elada ja kellega mitte ja kui ainus vastuargument on see, et kooseluseadus ründab traditsioonilist peremudelit ja lõhub seda, no siis andke andeks, mõelge uus vabandus.

See, et samasoolistel paaridel on nüüd lubatud oma kooselu registreerida (seadus jõustub 2016. aastal) ei tähenda, et minu või kellegi teise heteroseksuaalne lapsevanem jookseb nüüd nägu naerul, ummisjalu omale samasoolist partnerit otsima ainult sellepärast, et see on ju LUBATUD. See seadus ei lõhu, ründa ega ohusta mitte kuidagi traditsioonilist peremudelit, sest kui inimene ei ole ikkagi heteroks loodud, siis ei ole ja kõik. Mingi seadus tema orientatsiooni nüüd küll ei muuda.. i guess.

Kui keegi ei salli inimest ja naerab ta üle ainult sellepärast, et talle meeldivad samasoolised inimesed, siis on see tõesti mõistetamatu minu jaoks. Keegi ei saa kellelegi õnne ja armastust keelata, sellepärast, et tal ei ole samad huvid, samad väljavaated.

578637_184982961636485_1220477418_n_50ae52299606ee705516dd1d

Isiklult olen ma täiesti straight, aga ma lihtsalt ei saa aru, miks niisugune poleemika sellise asja ümber, see on ju iseenesest mõistetav. Seaduse võesti vastu 40 poolt ja 38 vastu.

Adeele

PS! Seadus laieneb ka heterote suhtes, nende kooselu registreerimise asjus, aga ma ei ole sellega väga kursis.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: