Ma tahaks ühe öö raamatukogus veeta

Jah! Päriselt ka! Veits hull.

Igal raamatul on oma lugu, oma sisu ja iga raamat omab nagu mingit identiteeti. Igal kirjanikul on oma lugu ja süda ja siirus raamatusse pandud. See kõik on nii paeluv, sellest mõelda on nii huvitav.

Raamatupoed ja raamatukogud, need on nagu rahu keset tormist merd. Näiteks, olen kaubanduskeskuses, kõik sagivad ja kiirustavad, muusika mängib ja lärmi on palju ja siis astun raamatupooodi sisse ja mida ma kuulen. Mitte midagi. Muusika küll mängib vaikselt, aga seal ei ole lärmi. Sama on raamatukogudega, seal on alati nii mõnusalt vaikne. Samas on need kohad minus alati mingisugust kõhedust ja müstikat tekitanud. Kõik need erinevad raamatud, oma erinevate saamislugude ja olemustega. Need justkui kõneleksid minuga, vaataksid mind, karjuvad ja räägivad. Alati raamatukogus või raamatupoes riiulite vahel kõndides ja erinevaid raamatuid sirvides ja vaadates on just selline tunne, et kõik minu ümber olevad raamatud vaatad mind.

Sellepärast ma tahaksingi kunagi ühe öö raamatukogus olla. See on nii põnev. Samas, ega ma ei tea, kas ma vastu peaksin. Võib juhtuda, et ma läheksin näiteks hulluks ja hakkaksin hääli kuulma või midagi. Aga võib juhtuda, et ei juhtu midagi.

Väga põnev igaljuhul!

Adeele

! Ma panin oma uue raamatu kaks esimest lauset kirja! -ma lihtsalt tunnen, et sellest tuleb midagi!!!!!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: