7 märki, 9 asja, 12 korda ja 13 põhjust

Ühel päeval facebookis scrollides sattusin selliste toredate asjade otsa, mida Õhtuleht kajastanud on.

Esimeseks, mis mind naerma ajas oli : 7 märki, mis viitavad, et võid seisma jäänud riided ära visata. Tegelikult on kõik need 7 märki, mis välja toodud üsna ilmselged. IGA inimene teab neid. Näiteks: 1. Riided on liiga väikseks/suureks jäänud. – see on minu arust tavaline, et inimene eemaldab oma kapist riided, mis talle enam suuruselt ei sobi.  Ja siis veel: 7. Nad on katki või neil on muud silmaga nähtavad kahjustused.- tegeeeeeelt vää? Ma tavaliselt hoian kõik katkised ja kahjustatud riided kapis.

Teiseks ajas mind segadusse see: 9 asja, mida sa peaksid oma kassilt õppima. Siin on ikka täelikult ajuvabadust korraldatud. Näiteks: 1. Korralik uni teeb välimusega imet. Oled sa tähele pannud, et kassid näevad alati head välja, olenemata sellest, kui vanad nad on. Põhjuseks on unega mitte koonerdamine.- Me kõik teame, et korralikult magamine hoiab meid värskete ja puhanutega, aga minu arust on kassid koguaeg armsad ja ilusad loomad, ei usu, et nende päevade kaupa magamine seda kuidagi mõjutab, aga mine sa tea.Kassid võivad magada keskmselt kui 17 tundi päevas, inimloomale piisab kuni 8-9 tunnisest magamisest, et hommikul puhanud ja värske olla.
Siis veel need: 2. Vee joomine on nahale hea.
3. Selleks, et juuksed kaunid välja näeksid, tuleb võtta aega. Kassid nimelt kulutavad enamuse oma ärkveloleku tundidest oma karvkatte eest hoolitsemiseks.

7. Naha koorimine on väga oluline samm kehahoolduse juures.

8. Ära unusta hambaid pesta!

– Kui tegemist on kassidest rääkiva artikkliga, siis miks seal naha koormisest ja juustest räägitakse? Jah ,vee joomine hoiab naha niiske ja tervena, aga kassid ja naha koorimine? Peaksin ka kogu oma ärkvel olemise aja ennast pesema ja kammima, et karv ikka läigiks. Ja hammaste pesust? Kas kassid pesevad ka hambaid? Ma olen 13 aastat kassiomanik olnud ja pole veel kordagi näinud, et mu kass vannitoas hambapastat hambaharjale paneks. Võibolla pesevad nad neid kuidagi teistmoodi.

Kolmandaks ja kõige lollim asi, mida ma kunagi lugenud olen: 12 korda, kui sa teed trenni ja sa ise seda tegelikult ei teagi!Põhimõtteliselt kõik need 12 “trenni korda”, mis seal mainitud on, on nii ajuvabad kui veel olla saavad. Näiteks: 1. Sõnumite kirjutamine – pöialde liigutamine on ka nimelt trenn. Kusjuures, kui tahad anda tõelise koorumuse oma õlgadele ja seljale, siis hoia telefoni kehast võimalikult kaugel silmade kõrgusel.- Jah, tänapäeval noored (ja ma ise ka) muud ei teegi kui ainult kirjutavad ükstesiele sõnumeid telefonist telefoni, aga näe ikka lähevad paksuks.
7. Nõudepesumasina tühjendamine- mul ei ole nõudepesumasinat, oleks õige aeg vast trenni minna.
9. Külmetamine- koolis on talvel kõige külmematel aegadel ikka paras hundilaut. Minu kaal külmetamise tõttu pole veel märgatavalt langenud, kuigi mul on väha tihti külm. Keerame kodudes kütte maha, saame kõhnaks.

Neljandaks lugesin seda: 13 põhjust, miks vallalise elu on tõeliselt mõnus!
Sealt on väga imelik näiteks see: 2. Sa võid süüa voodis, ilma et su kaasa vinguks, et sa igale poole toidupuru ajad.- kas kellelegi üldse meeldib mingis puruses voodis magada?
4. Sa võid vabalt käia kodus näomaskiga ringi, ilma et keegi sulle kummalisi pilke või kommentaare jagaks.- Vabandage, aga kui inimene on teise inimesega suhtes või suisa elab koos ja ei saa kodus näomaskiga ringi käia ilma, et keegi kummalise pilguga vaadaks, on selles suhtes küll midagi valesti. Miks peaks keegi üldse näomaskiga inimest imelikult vaatama? Jah, kui sellega kaubanduskeskusesse minna või passipilte tegema joosta, siis ehk vaadatakse naljakalt järgi. Aga kodus? Oma lähedastega?

Pärast hakkasin juba otsima, et mida põnevat veel pakutakse. Lugesin natuke ja mõtlesin, et miks üldse kirjutada midagi, kui ainult sellist hülgemöla on öelda. Ma ei tea, mina arvan, et see on hülgemöla ja väga kasutu hülgemöla, vahelduseks naljakas lugeda.

images

Adeele

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: